KURUMSAL


       

Kurucumuz ve Onursal Başkanımız

Hüseyin GÜMRÜKÇÜ

 

SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ…

 

HAKKIMIZDA

1978’ DEN BUGÜNE

GÜMRÜKÇÜLER A.Ş 1978 yılında HÜSEYİN GÜMRÜKÇÜ başkanlığında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Çeşitli beyaz eşya markalarının toptan satışlarını gerçekleştiren firma, 2001 yılında Koç Holding markalarından biri olan Altus ürünlerinin Karadeniz Bölge toptancılığına başlamıştır.

Bünyesinde Altus sektörünün öncü kuruluşlarının ürünlerini bulunduran firmamız dağıtım ağındaki gelişmiş filosu ve profesyonel kadrosu ile müşterilerinin memnuniyeti ve güveni için tam 39 yıldır çalışmalarına devam etmektedir.

Dayanıklı Tüketim Mallarının satış ve pazarlamasını gerçekleştiren firmamız her türlü donanıma sahip depoları, satış noktaları ve tecrübeli personel kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.
   
Dağıtım Ağının her aşamasında titizlikle hareket eden Gümrükçüler A.Ş. Ürünün depolarından hedefe kadarki tüm lojistik ve pazarlama kısımlarında üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. 

Karşılıklı güven esasına dayanan ticari anlayışımızı müşteri memnuniyetinin getireceği ticari devamlılığa odaklayan Gümrükçüler A.Ş. tarihçesinin  getirdiği sorumluluk duygusu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

2016 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Sayın Deha GÜMRÜKÇÜ devralmış ve halen görevini sürdürmektedir. 

 

MİSYON

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktır.

GÜMRÜKÇÜLER A.Ş’ nin hedefi, sürekli gelişen ticaret ağıyla birlikte, faaliyet alanında lider konumunda olmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için, çalışmalarını yalnız Karadeniz Bölgesinde değil, tüm Türkiye pazarında yürütmektedir. Benimsediği çalışma yöntemi ile Türkiye’nin ticari alanda gelişimine gerçek anlamda katkıda bulunmaktadır.

 

VİZYON

  • Müşterilerini, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak, güven içinde mutlu etmek.

  • Sürekli büyümekte olan hedefleri ile sektöründe rekabet yaratarak, öncülüğünü devam ettirmek.

  • Çalışanlarının memnuniyetini, gelişimini ve bağlılığını sağlamak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Yeşildere mah. Anadolu Bulv. No:50 Atakum / Samsun(0.362) 439 21 93 - 94 - 95info@gumrukculer.net